İLETİŞİM

Antivrs

Bodrum Dondurmacısı, üretim sürecinde geliştirdiği özel teknoloji ve reçeteler ile yaptığı yatırım ve araştırmalarla “en şifalı dondurma”ya Bodrum adına imzasını attı.

Bodrum Dondurmacısı ve İmmunat A.Ş. işbirliği ile bilim insanlarının 8 ay süren yoğun ve titiz çalışmalarının ardından, şifalı bitkilerin içeriğinde bulunan etken maddelerin antiviral özellikleri dondurma ile entegre edildi.

AntiVrs dondurma teknede, dinamik bisiklet ekibiyle bodrum sokaklarında ve Bodrum Dondurmacısının satış mağazalarında en lezzetli paylaşımlara tat katmak üzere lezzet tutkunlarını bekliyor.
  • Bitkilerden gelen sağlığı yazın en sevilen lezzeti dondurma ile birleştirdik.
  • Bitkisel içeriği sayesinde antivirüs etkiye sahip dondurmamız bağışıklık sisteminizi desteklemeye yardımcı olur.
  • Bilim insanlarının 8 ay süren yoğun ve titiz çalışmalarının ardından, şifalı bitkilerin içeriğinde bulunan etken maddelerin antiviral özellikleri dondurma ile entegre edildi.
  • Bu yaz çocukların ve bilinçli tüketicilerin elinden düşmeyecek olan AntiVrs dondurmanın içinde; zencefil, zerdeçal, meyan kökü, tarçın, karanfil, kırmızı pancar, zeytin yaprağı, keçiboynuzu, kudret narı ve kekik bitkilerinin ekstratları bulunuyor.
Gelenekselliği yitirmeden, yenilikçi çalışma sistemi ile Bodrum Dondurmacısı “Bodrum Mandalinası”nı önemsiyor, koruyor, destekliyor ve ürünlerinde aşk ile kullanıyor.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram