İLETİŞİM

Bodrum Mandalinası

Bodrum Mandalinası kış aylarında özenle toplanıyor, suyu sıkılıyor, özel gıda poşetlerinde muhafaza ediliyor ve yazın kavurucu sıcaklarında dondurmamıza lezzet katıyor.

%100 Bodrum mandalinası suyundan hazırlanmış enfes bir dondurma… Bodrum 4 mevsim mandalinadan mahrum kalmıyor.

Bodrum Mandalinasının eşsiz aromasını meşhur Türk konukseverliği ile harmanlayarak dünya standartlarında üretim ve servis anlayışıyla birleştirdik.

Bodrum Mandalinasının kendine özgü çok özel bir aroması var. Bu korunması gereken bir değer. Mandalinanın dalında iken değerli olması lazım. Talep görmeli ki daha dalında iken değerlensin ve insanlar mandalina ağaçlarına sahip çıksın. Mandalina suyunu doğru şartlarda muhafaza edebilmek çok maliyetli ve zorlu bir süreç. Ancak geri adım atmıyoruz. Bodrum yarımadası serin ve çekirdeksiz olarak yazın da mandalina yeme imkanına sahip.

Bodrum Dondurmacısı “Bodrum Mandalinası”nı önemsiyor, koruyor, destekliyor ve ürünlerinde aşk ile kullanıyor.
Gelenekselliği yitirmeden, yenilikçi çalışma sistemi ile Bodrum Dondurmacısı “Bodrum Mandalinası”nı önemsiyor, koruyor, destekliyor ve ürünlerinde aşk ile kullanıyor.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram